Snak

Mere indhold efter annoncen
Mængden af klynkende mandefisser i den her tråd, er næsten ikke til at fatte. Superligaen har aldrig- og kommer aldrig nogensinde til at se så stor en spiller igen, som da Fischer returnerede til Danmark. Han ødelagde alt og alle på sin vej, og alle der ikke kan anerkende det, er nogle smålige, små, franske bøssekarle. Du finder aldrig en spiller som Fisher i Suppen igen. Legende!

Han var vild i den sæson ja, men den største ligaen nogensinde har set og kommer til at se i fremtiden? Roooolig nu.

Derudover “mandefisser” og “små franske bøssekarle”? Really? God brandert.
Bevar Brøndby IF - Imod GFH og flerklubsejere
Sagaen der bare bliver ved med at give... :D

Der var unægtelig nogle fodboldmæssige kvaliteter på banen (i hans ungdom), men han fejlede på stort set samtlige andre parametre førend han kunne nå at blive en top-spiller.

Auf Wiedersehen Fiktor Vischer.
Ønsker ham det bedste. Men han delte vandende med hans provokerende optræden, både på og udenfor banen.

Lidt for selvfed efter min smag, men god vind fremover.
Viktor Fischer skal have kæmpe tak for nogle fede oplevelser i Parken.
Når han var bedst, var han andre Superligaspillere overlegen.
Og 1. Dec ‘19 sendte han mig hjem med det ondeste schmuck face, efter 2 kasser i 2-1 sejren mod …
TAK Viktor🫶🏼

En glad dreng som kun fans af andre hold ikke kunne lide. Wonder why…
Danmark: F.C.København Udland: F.C.København
moderator
Efter at have læst denne tråd håber jeg virkelig at Fischer bliver ekspert på TV. Det ville være smukt.
Dette er en signatur.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Efter at have læst denne tråd håber jeg virkelig at Fischer bliver ekspert på TV. Det ville være smukt.

Ja, det ville være en fantastisk dessert!!
CENSUR CENSUR CENSUR
En glad dreng som kun fans af andre hold ikke kunne lide. Wonder why…


Vel af samme årsag, som folk ikke kan/kunne lide Nicolai Poulsen, Allan Sousa, Isaksen og Grabara f.eks?

Der er vel ikke noget odiøst i, at spillere der enten/og/både opfører sig usportsligt, usympatisk, hoverende eller sparker nedad, bliver set lidt mere skævt til?

Det tror jeg nu egentlig er meget normalt. Og så er det næsten ligegyldigt hvilken kasse du kan tjekke af.

Det er mig en gåde, at begge sider herinde ikke kan se hvorfor at FCK hylder ham, (han var jo mega god en årgang) og hvorfor dem Fischer hånede, og sparkede nedad mod m.m. ikke helt mener det samme.

Det er jo nærmest en no-brainer.

At nogle brugere på begge sider så skal ty til sprog, der sætter vores moderatorer på overarbejde, er til gengæld knap så fedt.

Det er fint at Fischer deler vandende. Det var ligesom mandens persona. Men jeg begriber ikke at mange på begge sider skal bruge ukvemsord mod både ham og hinanden.
IDKFA
Efter at have læst denne tråd håber jeg virkelig at Fischer bliver ekspert på TV. Det ville være smukt.


Det vil kræve han havde noget på første etage, hvilket hans mange mange dumme udtagelser viser han ikke har. Jeg elsker fodbold spillere såsom Zlatan, der er arrogant og har stor tro på sig selv, men det kræver man har noget at have det i, og ja bevares han var god én halv sæson i superligaen, men har også vist ingenting ellers. Hverken Svensken og Belgierne vil kendes ved ham og nu han pige sur og stopper karrieren, som jeg faktisk troede var stoppet. Lad ham hygge sig på Roskilde med Zanka og lad os så glemme ham, som han allerede var inden denne artikel.
Det vil kræve han havde noget på første etage, hvilket hans mange mange dumme udtagelser viser han ikke har.


Fischer har da altid udtalt sig rimelig skarpt. At du og andre så er blevet stødt over det er en anden ting. Hele dit indlæg bærer præg af, at du ikke er super kvik, men mere af at du har ondt bagi.
moderator
Fischer virker nu til at være en af de fodboldspillere der har en del at rykke med. Hvor mange andre fodboldspillere har lavet boganmeldelser af Johannes Møllehave på DR2?
Dette er en signatur.
Annonce