Snak

Mere indhold efter annoncen
Ja hvis der var noget de grinte af, så var den lille hudafskrabning han fik. 95% bold - aldrig frispark.

På Sport x viste de ikke at den ramte armen. Men selv hvis den gjorde, så rammer den jo først kroppen og så hopper op på armen.


Hold nu kæft, i vil forsvare hvad som helst, men i er jo også vant til at få det, præcis, som i vil.

Selvfølgelig må man da ramme bolden og smadre knopperne ind i modspilleren bagefter. Kom dummere.

Og selvfølgelig må man spille bolden med armen. For satan da, det manglede da bare.
Svært med opnå tre point hos Villarreal. Det lykkedes dog. Huijsen, Carreras og Arda igen med solidt udtryk og stats. Vini Jr slutter godt af. Så gerne Rodry ind til sidste 20 min ca. Godkendt sejr til Los Blancos trods en kamp med acc under de 90. Tillykke til alle madrid fans
Der er ikke hands når bolden uforsætligt rammer armen direkte fra egen krop. Så forklaringen på din store gåde er noget så simpelt som din egen uvidenhed.

Lol, man må sgu ikke spille bolden med armen, om den så rammer månen først. Vågn op!
Den regel er streget for længe siden.

Der er hands og skulle være dømt. Dommeren fulgte ikke reglerne.
Synesw du skal finde et klip med den første også og gøre dig selv endnu mere til grin. Smadre modspilleren. Haha. Han stopper stille og roligt bolden. Klasse forsvarsspil.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Tag testen: ville Realspillere og -fans ikke have appelleret med vilde fagter, hvis det havde været de gule, der lavede de samme numre? Vi kender svaret.
Den eneste forskel er, det ikke var Mbappe, den blev lavet mod. Begge forseelser var med tusinde procent sikkerhed blevet takseret til røde kort, havde det været omvendt. Men i er for piv blinde til at se det.
Haha. Hvor er det dog ynkeligt.
Tag testen: ville Realspillere og -fans ikke have appelleret med vilde fagter, hvis det havde været de gule, der lavede de samme numre? Vi kender svaret.

Præcis, der ville være ramaskrig i samtlige Perez kontrollerede medier verden over. Det er sikkert som amen i kirken.
Haha. Hvor er det dog ynkeligt.

Ynkeligt? Hvor mange nye brugere har du oprettet i dag? Patetisk..
Annonce