Snak

Mere indhold efter annoncen

Wolves indlemmer Diogo Jota i Hall of Fame

tors 17. jul 19:49

Wolves har indlemmet afdøde Diogo Jota i klubbens Hall of Fame, skriver klubben torsdag aften.



Læs hele nyheden her
Tusinde mennesker dør dagligt, hvad med at komme videre!?
Bold 23…..
Det er jo ikke unormalt, at man hylder folk, der betydet en del for en klub, modsat en fårehyrde fra Talibanland, som ingen kender til.
Bold 23456678
Er evigt negativ.
Folk dør hele tiden, men selvfølgelig må Wolves hylde en tidligere spiller som dør i et tragisk uheld..
Kan bold ikke snart putte noget mit ID krav før man opretter en profil, så vi slipper for de her latterlige bold207319730 profiler, som intet bidrager med andet end had og fordomme.

For hold da op et usmageligt og racistisk kommentar som negligere og ligegyldigøre mennesker fra Mellemøsten, fordi de jo bare er fra "taliban lande".

Korrektion, tak til Bold for at blokere brugeren, så vi kan bruge siden til at debattere sporten vi elsker.

On topic respekt til Wolves, hvis de føler at de vil ære en tidligere medlem efter hans alt for tidlige bortgang.
Hvil i fred til Palæstinas Pele, Suleiman Al-Obaid. FCN Sympatisør og superliga elsker.
Annonce