Snak

Mere indhold efter annoncen
Men United er ikke bedre, og bare fordi de lige har vundet over Liverpool på Anfield gør dem ikke til verdensmestre. Der er vist et par andre hold Der har gjort det samme i denne sæson, så ikke ligefrem et prangende sammenligningspunkt.
Det har før været sjovere, men jeg er trofast fan og jeg elsker mit hold. YNWA!
Liverpool FC, siden 1985.. "If you can´t support us when we lose or draw, don´t support us when we win" - Bill Shankley. Elsker Ale 16.
Liverpool er det nye Man U også ødelagt indefra af en skaldet hollænder. Det er vildt, at de kaster så mange penge efter spillere, som ikke er verdensklassespillere og heller ikke har potentialet til det. Hvad gør Ekitike så speciel; jeg har ikke set det endnu. Der er mange spillere, som har scoret 15 mål i bundesligaen igennem tiden uden at blive solgt til Liverpool. Til sammenligning hentede Real Mbappe gratis, som gennemsnitligt scorede i hvert fald omkring 40 mål for PSG pr. sæson og har bevist sig selv på den store scene gang på gang.
Liverpool er det nye Man U også ødelagt indefra af en skaldet hollænder.

🤦
Y. N. W. A. - #JFT97
Op med os! Selvom at det godt nok er tungt for tiden 😩😒
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Til sammenligning hentede Real Mbappe gratis


Joke is on you, hvis du tror at man henter sådan en spiller gratis....
If I had the wings of a sparrow... If I had the arse of a crow... I'd fly over Pride Park tomorrow... and shit on the bastards below!
Var det ikke ca en million om ugen? 250 mio euro over kontrakten er også en slags penge.
Tror nu kun det var 150 mio. Euro over den første kontraktperiode - men det er selvfølgelig også en slags penge...
If I had the wings of a sparrow... If I had the arse of a crow... I'd fly over Pride Park tomorrow... and shit on the bastards below!
Jeg var på stadion og de spillede som en sæk kartofler
Jeg forstår heller ikke hvorfor de købte Isak og Ekitike. De er begge fine og velspillende men sgu da ikke på Liverpool niveau. Eller har jeg mistet noget?
Annonce