Snak

Mere indhold efter annoncen
Var det ikke Zanka der iførte sig en t-shirt, der hyldede den tyrkiske hær, da de var ved tæve løs på kurderne?
@super Chad.

Tak min ven. Jeg har dog aldrig udgivet noget.

Men måske jeg skulle. På din opfordring.
Havde været tosset hvis jeg var SNT og havde smidt mange penge efter et sponsorat!
Siger meget om Zanka at han i en alder af 34 år endnu ikke har fattet hvor vigtige sponsorer er


Såfremt du var SNT ville jeg anbefale dig at du lige tog et kik i regnskabet og se på hvad det koster i reklame penge sådan at få sit navn avisen... Jeg er helt sikker på du vil opdage at Zanka lige har sparet dig tusindvis af kroner..
FC København. Siden 1993.. Man U siden 1986 Landsholdet, DBU og MO boykottet siden 2007 Ståle skulle aldrig have været fyret 2020 Rooney skyder lige godt med begge ben, nok bedst med højre... Citat John Faxe Jensen...
Vild artikel, spændende at se bolds graver afdeling levere så interessant et stykke journalistik. Jeg er særligt imponeret over at det kun tog 3 af jer at levere dette mesterstykke.

Kunne i måske overtales til at undersøge Højlunds holdning til bananer, det må vel formodes at der er stor interesse om hvorvidt han spiser dem når de er helt gule eller måske venter på de første brune pletter?
"Fuck sponsorer! Jeg tænker ikke Zanka har takket ja til nogen aftale med dem."

Nej, men det har DBU som betaler ham !

Måske du kunne "fucke" sponsorerne, hvis spillerne spillede gratis !
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Shaping New Tomorrow er jo også bare joggingtøj med ekstremt meget elastane.
Det er godt han er blevet mere kritisk for hvad han optræder i. Propaganda materialet fra den tyrkiske liga for år tilbage var hel forfærdeligt.
“Whoever invented soccer should be worshipped as god.” – Hugo Sánchez
Det er godt han er blevet mere kritisk for hvad han optræder i. Propaganda materialet fra den tyrkiske liga for år tilbage var hel forfærdeligt.

Ja det er nemmere at stå fast for sine princippet, når der ikke er nogen risiko...

Helt ærligt, vi ved jo godt at langt de fleste ville have gjort det samme.

Der findes mennesker der villige til ofre sig selv for deres værdier, men det er usandsynligt at den type findes her.
Jeg glæder mig til at læse den artikel om de bananer. Jeg er nogenlunde sikker på at Højlund ikke spiser dem mens de er grønne. Men intet er jo sikkert i den forbindelse og det vil være ret interessant om han venter på de brune pletter, det kan jeg virkelig ikke gennemskue. Måske bruger han dem også i ymer eller noget andet og måske har han en banan pyjamas. Der er virkelig meget stof til en sådan artikel og jeg synes det er rigtig godt set at bringe det på bane.
Dejlig tråd og hetz, der er herinde. Måske der er problemer på hjemmefronten hos mange af jer, siden al jeres shit skal ud her i stedet for derhjemme?
Annonce