Snak

Mere indhold efter annoncen
Meget opportunt. Lyder bedre end ikke at blive udtaget, selvom der er mange afbud. Samme vej som Kjær og Delanye. Skyndte sig at sige stop isf at blive fravalgt.
@182773: fortæl mig at du ikke har læst hverken artikel eller tråd, uden af at fortælle mig af du ikke har læst dem..
Hvem vil savne ham?? Måske den mest usympatiske person..
Hope ?
nej der er vist ikke noget komme efter..
@hope: Altså lige efter dig?
Mere indhold efter annoncen
Annonce
@ MortuaryTeam uha der ramte jeg vist et ømt FCK hjerte.. kigger du godt(næ det behøves vist ikke) efter i medierne du finder du masser af arrogante Zanka udtagelser.. samtale stop!
Fantastisk fodboldspiller og et gennem godt menneske.
Tak for det hele Zanka.
Hope
Hvorfor har du brug for at skrive sådan der? Det er et menneske, du ikke kender.
Men lad mig gætte, han har været med til at slå dit hold mange gange, og så pludselig bliver det personligt for dig. Træk vejret, det er bare fodbold.
@Martberg

Måske en detalje, men det er vist lidt en tilsnigelse at kalde Thomas Helveg for en af stjernerne på landsholdet i 2008, når han spillede sin sidste landskamp i 2007 som 36-årig. Men jeg er ellers helt enig med dig!
Kan vi bare lade være med at svare en bruger som Hope og anmelde i stedet? Et debatforum er vist bare ikke stedet for sådan et menneske, og det er da også bare helt fair.
Annonce