Snak

Mere indhold efter annoncen
du kan jo bare kigge i galleriet, der har sofie været i for ikke så længe siden..og ja hun har ikke mange grænser...og så må hun jo forøvrigt ikke være helt nøgen vel--
Selv om hun ikke må være helt nøgen iflg. EB´s nye snerpede politik, kunne hun jo godt vise lidt mere. Med det udseende og den alder, kan hun vel heller ikke tillade sig at være nærrig ;) Men EB tager vel alt nu. Tak for hint til galleri.
okay , så du mener fordi hun er 30 skal hun vise mere fordi hun så ikke er så atraktiv ?
kan du ikke se på hende hun er fræk da ?

EB politik er helt fint, hvis de skal være nøgen er vi jo tilbage til alle stripperne osv. nu kommer de jo flere ala naboens datter i, og det er da forfriskende og fornyene, nøgne kvinder er jo nemt nok at findepå nettet..

du kan finde meget mere af dagens side 9 på erotikfotograferne,dk under sofie K
Jeg har ikke brug for at se naboens 30-årige datter i bikini.

Jeg har brug for at se naboens 18-25-årige datter topløs.

Men tak for nyt hint ;)
nu er du så nok ikke den eneste målgruppe til side9 pigen og dine behov er kun en del af fleres behov. du tænder åbenbart kun på krop (det er de færreste 18-20 årige der har den sensuelle udstråling som en 30 årig fx ofte har) og alt andet lige er sofie K. jo ikke decideret grim, så ingen grund til de negative udtalelser du kom med..
Mere indhold efter annoncen
Annonce
men så må du skynde dig ind og se dagens 18 årige fasterlavnspige ...:o))
EB´s nye snerpede politik "tillader" jo faktisk pigerne at være topløse (valgfrit).

Og når nu Sofie åbenbart er frisk på lidt af hvert (dog ikke længere "spredte læber" iflg. hendes profil...), hvorfor skal hun så skjule brysterne på EB?
Hvorfor skulle hun, får hun mere for det da ? nej vel, og er det Sofie der har valgt billedet ud ? nej det er Eb der vælger ud af dem fotografen har sendt ind.
Og nej fordi hun er 30 skal hun ikke blotte sig mere end andre som du siger, det er det der pisser mig af at du skriver
Eb politik er ikke snerpet som jeg også skrev i et tidligere indlæg, men du er åbenbart fuldstændig ensidigt og kvalitetsforladt og vil hellere se på genbrugsbillederr af strippere end se et rigt udvalg af alle de søde piger der er i danmark og dem får du sgu ikke til at smide tøjet på en landsdækkende formiddags avis, så ja det var et meget fornuftigt træk EB gjorde. Danmark er ikke stor nok til at du kan finde en nøgen model til hver dag 364 dage året rundt (så skal de da skrue noget op for honoraret)
Du tillægger mig holdninger, som jeg hverken har eller har givet udtryk for, og du har tydeligvis ikke læst hvad jeg har skrevet tidligere i denne lange tråd, bl.a. om genbrugsbilleder.

Og så bliver du ved med at tale om NØGEN-billeder, selv om jeg gentagne gange har anført, at man sagtens kan nøjes med at være TOPLØS.

Jeg er helt uforstående over for din påstand om at jeg skulle være "kvalitetsforladt", blot fordi jeg foretrækker 18-25-årige frem for 30-årige.

Hvorfor i al verden skulle en alder på 30 - i sig selv - betyde mere "kvalitet" end en alder på 18-25? En følge af dit synspunkt må i øvrigt være, at Sofie ikke har været "kvalitet" den gang hun selv var 18-25 år? Mener du virkelig det?

En ting har du dog ret i - at det handler om prisen. Den nuværende aflønning er for lav. Jeg er sikker på at der findes masser af 18-25-årige IKKE-strippere fra Hundige, Herlev og Holstebro, der gerne vil være topløse på side 9 for et højere beløb.

Apropos alder, så er dagens tøs 31. Enjoy.
Y. N. W. A. - #JFT97
Annonce