Snak

Mere indhold efter annoncen
Budding.
Kopieret fra Liverpool-tråden d. 17. maj 2025 : "Her fra skal i øvrigt lyde et tillykke og et tak til Barcelona for at redde fodbolden."
Jeg troede denne tråd handlede om letpåklædte kvinder og vores (u)saglige kritik af dem, og ikke om hvem der har den længste e-penis og hvem der kender de fleste ligegyldige fremmedord?
FC Internazionale - Stadio Giuseppe Meazza Triplete Solo Noi
Jeg må være dig svar skyldig. Der er på intet tidspunkt i mit liv sket så lidt, at jeg har haft anledning til, at overveje de respektive jordarters intellektuelle styrkeforhold. BIF har dog med garanti svar på rede hånd.
Dvs du har ikke et svar på rede hånd om du er klogere eller dummere end muldjord?

Læs de tidligere indlæg, og mål hvor stort dit hul er i din fod.

Er muldjord jordarternes Ewokere, BIF? Og hvilken jordart er du i så fald?
Nej. Ewokere skulle gerne være klogere end muldjord. Omend kun en anelse. Visse Ewokere er dummere end andre.

Jeg er en højerestående livsform. Minimum Chewbacca i NTDs analogi.

Du er til gengæld en Ewoker. En fjeldewoker.
٩๏̯͡๏۶ “From Doubter to Believer” Suarez - The Ambassador of Kwan.
Kusk.
Det glæder mig at kunne være til en form for nytte. Du må gerne uddybe, hvad det er, jeg har bidraget med, selvom jeg ikke ligefrem forventer lovord. Heller ikke selvom du er et helt nyt menneske nu.

D.B.R.
Benægt lige så tosset du vil; så længe du gør det med røde kinder og tårer i øjnene, kan selv de mest tykpandede vist godt alligevel se, at du synes, det er noget så synd for dig.
Jeg forventer ikke meget af dig; erfaringen fortæller mig, at det kun fører knuste drømme og mismod med sig. Men jeg er blevet så chokeret over din manglende evne til at formulere andet end almindeligheder og ligegyldigheder, at jeg er gået hen og har fået det som hobby at forsøge at få dig til at gøre et eller andet, som er sjovt eller i det mindste uforudsigeligt. Indtil videre vil jeg karakterisere projektet som satans mislykket. Men lykken står jo den kække bi, så fanden stå i det; jeg lader mig ikke stoppe af en smule modgang.
Så du kommer, om du vil det eller ej, til at spilde mere tid på min nedladende facon.

BØF.
Jeg lever i den tro, at du kan ties ihjel. Og jeg ønsker din eksistens bragt til ophør.

Bosse.
Props for stikpillelignelsen. Den var smuk.


Niddets arkivar
@ Kaffe

Jamen god fornøjelse med projektet så.

Det bliver dog skønne spildte kræfter, da du alligevel kun er endnu en anonym debatør i periferien af, hvem jeg normalt støder på herinde, og som den flyvende hollænder også er inde på, så kan du holde din måling af hvem der har den længste e-penis for dig selv. Jeg trækker mig gerne i den henseende.

Du virker som en der har lidt at flytte rundt med på øverste etage, men ikke har noget fornuftigt at bruge det til.
Y. N. W. A. - #JFT97
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Se nu bare der. Det begynder jo så småt at hjælpe på det allerede.
Niddets arkivar
Internettet.

Gotta love it.
http://goonertalk.com/wp-content/uploads/2011/03/x610.jpg
Kusk.
Det glæder mig at kunne være til en form for nytte. Du må gerne uddybe, hvad det er, jeg har bidraget med, selvom jeg ikke ligefrem forventer lovord. Heller ikke selvom du er et helt nyt menneske nu.


Der tager du skam fejl. Det værste jeg ved er rygklappere, så er man det modsatte vil man per automatik vinde min agtelse. Nu er ordet "bidrag" vist en journalistisk stramning, men lad os koge det ned til, at jeg værdsætter dit tilstedevær og dine kategoriske udfald. Mest af alt, når de rammer mig selv.

Jeg skal undskylde min permanente tilstand af sorgløshed. Den kan godt virke ulidelig på mange; lad os sige, det er min raffinerede hævn, mens jeg drømmer om den frie følelse det er at være bitter, som jeg dybest set længes en lille smule tilbage til.

Til at dække det behov er du som opfundet til formålet. Og det fortjener du en tak for.
Mvh.
Jeg tror, dit nye jeg vokser lidt på mig. I hvert fald er dit seneste indlæg sandsynligvis det første fra din hånd, der har fået mig til at grine af din humor i stedet for din persona.
Dermed ikke sagt, at jeg ikke savner forsmåede Kusk. Meeeen jeg har en klar fornemmelse af, at han gemmer sig inde bag den der uklædelige forlorne livsglæde. Jeg synes endda, jeg ser ham titte frem i ny og næ.
Niddets arkivar
For satan det er en uheldig tattoo dagens pige har sig.
Annonce