Snak

Mere indhold efter annoncen
Tillykke, du fik frisag, ved at tale udenom, selvom jeg intet har gjort i forhold til dig, hvad angår overskridelse af reglerne. Men okay, er blevet en hel del klogere omkring det her sted nu.

- Hermed lukket.
black-wolves.com
jeff: Fight the power brother!
\"If a player is not interfering with play or seeking to gain an advantage, then he should be.\" Liverpool FC siden 1996. JFT97. https://imgur.com/a/RJzhg
Jeg synes det siger noget om den selvjustits der er på siden, når skvadderhoved efter skvadderhoved, villigt går ind i moderator-tråden, for at gøre opmærksom på sig selv. Tyranen har jo intet at gøre længere. Det er det rene Whack-a-mole herinde. Hvis ikke de kommer her, åbner de egen "se mig"-tråd.
Jeg er egentlig overrasket over du ikke har din egen tråd Bosse mand
\"If a player is not interfering with play or seeking to gain an advantage, then he should be.\" Liverpool FC siden 1996. JFT97. https://imgur.com/a/RJzhg
Jeg har flere tråde end du har vinglas.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Dette er stikkertråden, hvor folk kan skrive til Sir_C, hvis de bliver stødt over småting.

God aften til folket!
The Gunners
Haha godt svaret igen ;•>

De må så være gået min rødmosede næse forbi.
\"If a player is not interfering with play or seeking to gain an advantage, then he should be.\" Liverpool FC siden 1996. JFT97. https://imgur.com/a/RJzhg
Plat tråd eller ej, har jeg da fundet ud af at det laveste personlige hate og sprogbrug er i orden herinde, noget jeg i mange år ikke har været klar over, men er selvfølgelig rart at vide at jeg fremover kan tilsvine mine med-debattører, i ægte halil-stil, og slippe godt fra det. Overvejer lidt at ændre brugernavn til ´halil´, så kan jeg frit skide alle reglerne et stykke, på samme tid med jeg kan få folk bannet for det mindste, hvis jeg nu bliver butthurt og ikke kan tåle min egen medicin. Problemet ligger bare i man ikke må have 2 accounts, det gælder jo selvfølgelig heller ikke for Halil, men desværre hedder jeg det jo ikke endnu, så det ville vel egentlig være at overtræde reglerne ö)

Tsk.
black-wolves.com
Det virker altså efterhånden også til, at du selv søger de konfrontationer, som du beklager dig over. Du har lige fået besked på at stoppe, men alligevel fortsætter du. Utroligt, og du er ikke en gang den eneste, som ikke kan forstå et simpelt "stop".
"Vi er bare ikke bedre"
@Redondo

Stop nu!
Hvor vover du!!!!!
Der Adler fliegt wieder! Velkommen til divisionerne FC Sydvest 05
Annonce