Snak

Mere indhold efter annoncen
moderator
Jeg har da ikke kommenteret på hans indlæg.
Dette er en signatur.
Seriøst? Er det så kbk´s indlæg du mener er dårlig tone og BIF-forsvarsmode? Har svært ved at se at der skulle være noget specielt i det eller de andre indlæg. Det eneste der kunne tolkes som "dårlig tone" og BIF-forsvarsmode" (selvom det er et stretch) ville være James b´s indlæg.

Men lad os droppe det. Jeg beklager hvis jeg har misforstået dit indlæg og har koblet det til en forkert bruger.
Brøndby IF
moderator
Ja det er Kbk og hans "bla bla bla" som han selv indsatte. Det er jo nemlig ikke bla bla bla men sagligt.
Dette er en signatur.
Kan du så ikke forklare mig hvorfor du sletter mit indlæg, når nu det ikke var en fejl ?
moderator
Fordi det var idiotisk. Det havde intet med fodbold at gøre og det var en tåbelig sti at gå ned af.
Dette er en signatur.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Når nu tossen har travlt med at provokere rivalen, så er det vel meget relevant at høre hans baggrundsviden om den mentale sygdom han tillægger klubben ?
moderator
nej slet ikke
Dette er en signatur.
Så det er helt fint han kommer med en dum påstand, men han må ikke udfordres på hans viden på området. Flot arbejde.
moderator
Jo men du kan udfordre den uden mudderkast. Prøv for en enkelt gangs skyld at snakke fodbold i BIF-trådene i stedet for bare at kommentere på andre brugeres opførsel. Jeg tror du vil finde det fedt og afvekslende.
Dette er en signatur.
Hvorfor er du her?
Niddets arkivar
Annonce