Snak

Mere indhold efter annoncen
Det altid hårdt at høre sandheden, og du er og har tit været et eksempel på at det jeg skrev passer.

Så lad da være medat skrive man kan klage, og at i vender tilbage, når det ikke passer.
Det kaldes vidst falsk reklame, eller noget lignende
Så lad da være medat skrive man kan klage, og at i vender tilbage,


Når sagsbehandlingstiden er 21 dage, så kan det være lidt ligegyldigt at svare en person med en uges karantæne.
Hva kan jeg hjælpe med hr. Andresen??
moderator
Jeg tvivler på at du efter 3 måneder kender sandheden. Hvor har du set det med at man kan klage og vi vender tilbage? Hvis du efter så kort tid herinde er så utilfreds var det så ikke en ide at prøve et andet forum? Nu har jeg været her i 17-18 år og det fungerer fint for langt de fleste.
Til at starte med kan du jo følge regelsættet der siger at du ikke skal gøre det du gjorde.
Dette er en signatur.
Jeg tvivler på at det hjælper at skrive til Bild.
3 måneder??? Prøv 14 år... Holdte lidt pause efter at have glemt brugernavnet.

Har fulgt dig flere gange. Du er moderator på et debat formum, men hver gang debatten ikke lige passer dig, anmelder du dem.
Når folk har brokket sig over dig, er sket ofte, går du i forsvars position, og ned på det niveau du påstår jeg er på.


Du svarede aldrig på hvorfor i skriver man kan klage, når i ikke svare?
Er endelig ligeglad med at man kan gå på facebook, og skrive til en eller anden. I skriver på mail at man kan klage, og så må man da os forvente at i svare???
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Halil

Endelig ikke. Hvis man mener det er uberettiget, har man krav på en forklaring, når de skriver det. Specielt set i lyset af at jeg mener, det bare er en moderator, der har behov for at vise han bestemmer
Så du startede med at være bruger to år inden du blev født?

De unge nu til dags...
FC Internazionale - Stadio Giuseppe Meazza Triplete Solo Noi
uha da. Mon ikke sir com gir dig karrentæne nu, det har jo intet med emnet at gøre det du skriver...
moderator
"Har fulgt dig flere gange. Du er moderator på et debat formum, men hver gang debatten ikke lige passer dig, anmelder du dem. "

Forstår slet ikke det her. Anmelder debatten?

"Når folk har brokket sig over dig, er sket ofte, går du i forsvars position, og ned på det niveau du påstår jeg er på. "

Altså du har lige skrevet at jeg er magtliderlig og leger stor.


"Du svarede aldrig på hvorfor i skriver man kan klage, når i ikke svare? "

Du svarede ikke på mit spørgsmål. Det kan godt tage mere end en uge at få svar på sin mail. Der kommer mange mails.
Dette er en signatur.
Tjæreborg Station kl 16.40, Sir C.!
Annonce