Snak

Mere indhold efter annoncen
^Det alene retfærdiggør en tråd som denne".

Den sætning svarer til at køre en ballon over med en mejetærsker.

Diskussion tilendebragt.
Kopieret fra Liverpool-tråden d. 17. maj 2025 : "Her fra skal i øvrigt lyde et tillykke og et tak til Barcelona for at redde fodbolden."
Hvad sker der for den bruger der hedder "brugeren eksisterer ikke længere", ikke så meget det han skriver (som er relativt almindelig artikel-stupiditet), mere at hans bruger tilsyneladende ikke eksisterer, man kan heller ikke trykke på hans "navn" og se tidligere indlæg.

Han har lavet et indlæg i denne tråd:

https://www.bold.dk/snak/index.php?action=thread&id=5025508&start=20&vis=0
FCM Liverpool
benzo der er intet galt i det jeg skriver, så tag dig lidt sammen.
moderator
Det indlæg kan jeg ikke lige se?
Dette er en signatur.
Meget fascinerende .. Hen kan ses på ´puter men ikke ´fon ..
Jeg mødte en pige fra Smilets By- og hun var ordentlig G ..
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Mon ikke det er en ´bruger´ der har slettet sin profil, men endnu ikke logget ud?
Rigtige fans siger nej til pyro på stadion!
@Sir_c

Kan du heller ikke se det indlæg han lavede lige over dit? Som Hr. Undertegnede siger så kan jeg også kun se hans indlæg på computeren og ikke på telefonen, spøjst.
FCM Liverpool
moderator
Jo så det godt nu. Ved ikke lige hvad søren der er sket.
Dette er en signatur.
Har anmeldt en bruger xxxxxx, kikkede i hans historik, oneliners og håbløsheder i en lang elendighed.
https://static.quotes4sharing.com/wp-content/uploads/2017/07/201707132033372962.jpg bruger xxxx: Hvad er det for noget fis, med jyske hold der tuder i Parken? Kan jeg slet ikke genkende.
Det er godt Nicodemus, du vil begå dig vel i den dystopiske fremtid vi alle møder om ikke så længe. Godt for dig og godt for samfundet at vi har folk som dig, der kan fortælle ledelsen om folk der ikke er konforme.
Annonce