Snak

Mere indhold efter annoncen
Glæder mig til når debatdelen af bold.dk får samme niveau som den journalistiske indsats.

I samme omgang ser jeg frem til når næste generation af moderatorer, ja - i flertal!, er klar.
Gerne nogle der kan observere mere neutralt, og ikke får lyst til at svinge armene nært så meget.
moderator
og jeg glæder mig til at brugerne begynder at læse reglerne, især det punkt om at man ikke må have flere profiler. Jeg troede egentlig du havde sagt farvel til bold.dk
Dette er en signatur.
Teknisk set er min tidligere profil lukket ganske frivilligt.
Kan ikke se noget i vejen ved at ombestemme sig.

Det er trods alt DK´s bedste fodboldsite på flere punkter.

Men håber da at der kan tages nogle ting til sig, når folk undrer sig over, at tingene ikke foregår optimalt.
Og tilmed blevet sagt på en ikke fjendtlig måde.
Håber det bliver bedre.
For alle brugeres og deres oplevelses skyld.
God sommer.
moderator
Kan godt forstå du ombestemte dig og ville have en frisk start når man ser den stil din tidligere bruger lagde for dagen. Jeg lukker den anden profil.
Dette er en signatur.
NigrumLupus har kastet op i flere Brøndby-relaterede tråde på det seneste

https://www.bold.dk/snak/index.php?action=userprofil&id=167352

Jeg gerne anmode om at han får en advarsel, bliver bedt om at holde sig væk fra Brøndbytråde og/eller en pause. Jeg ved godt, at man som udgangspunkt skal ignorere ham og forsøge ikke at have pikhud på fingrene, det er dog snart hver eneste nyhed, flere gange endda, at personen skal plastre idiotien op og ned af væggene i det efterfølgende artikelforum. Det er det samme ævl hver gang, om held, dommerkendelser, mere held, flere uretfærdige dommerkendelser, at Brøndby ender ude for top 4-6 næste sæson osv. Det ligner øjensynligt copy-paste til tider.

Han er lige på vippen som Griffin var det. Jeg er oprigtigt i tvivl om han virkelig er super retarderet eller om han bevidst troller løs.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
moderator
Jeg hører hvad du siger
Dette er en signatur.
Af grunde der ikke lader sig opklare, figurerer mine indlæg to gange.

Det er, af flere grunde, ikke optimalt. Et udsagn, jeg formoder adskillige brugere bakker mig op i!!!

Kan jeg gøre noget, der hindrer doblingen?

Jeg beklager overfor de brugere der har været udsat.

Fænomenet er dog begrænset til tråden, "andet."
FREM for alt
Undlade at skrive? :-)
Silkeborg IF
SotD

Fandt du selv på det?-)
FREM for alt
Fænomenet er ophørt ligeså pludseligt som det dukkede op.
FREM for alt
Annonce