Snak

Mere indhold efter annoncen
Det her har taget en drejning til det bedre.
Silkeborg IF
Pikksukk.

Anni ka´.
Kopieret fra Liverpool-tråden d. 17. maj 2025 : "Her fra skal i øvrigt lyde et tillykke og et tak til Barcelona for at redde fodbolden."
Nogle gange ved jeg ikke, om NickRomano står for bold.dk´s udgave af ´ATS´, eller om det skal tages gravalvorligt.

😏
Ja, det kunne være godt at vide, men i så fald vil det være en bekræftelse på, at jeg - som det fremgår af artiklen, og som jeg tillige tidligere har været inde på - har en god kontakt til Rosa :

https://politiken.dk/underholdning/bagsiden/atsbagsiden/art9454498/Jonas-Vindegaard-bakkes-atter-op-af-sin-svigermor-Rosa
Kopieret fra Liverpool-tråden d. 17. maj 2025 : "Her fra skal i øvrigt lyde et tillykke og et tak til Barcelona for at redde fodbolden."
moderator
Albert Philipsen er i færd med at køre juniorklassen midt over i Glasgow. 16 år gammel, og har været klart stærkeste rytter indtil videre.
Even at my lowest, I have always managed to feel contempt for others.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Er Danmark ved at få sin egen Remco!?!?
Albert Philipsen dansk mester i linjeløb, enkeltstart, cross og mountainbike og nu vej mod U19 VM som 16 årig!
Fantastisk!
Synes han minder mere om van der Poel.
Kan han også køre etapeløb?
Ja måske minder han i virkeligheden mere om ham - han ser også sig selv mere som en fremtidig klassikerspecialist end etapeløbsrytter.
Ret spændende med flere "nye" navne.
Theodor Clemmensen
Theodor Storm
Albert Philipsen
Andre?
Hvilke forcer har de forskellige rytter?
Hold da op for en måde at smadre Italien på i 4000 m holdkørsel.
Det ligner da et OL Guld næste år?
Annonce