Snak

Mere indhold efter annoncen
Den eneste grund til at se den er wow-effekten, der vel kun opnås med 3D-briller. Sid lige for på nogle af de forreste rækker og se den i Imperial eller Cinemaxx.
--
moderator
The men who stare at goats.

HVORFOR??!?? Enten er jeg for dum til at forstå den, eller også var det noget makværk. Folk sad højlydt og skraldgrinede. Jeg forstår det sgu ikke. Der var et par steder hvor jeg kunne trække lidt på smilebåndet, men ellers var den da både plat, sort og jeg kan kun undre mig over hvordan de har fået alle de stjerner med.

Der var måske lidt politisk satire hvilket kunne gøre den sjovere for amerikanere osv, men hvorfor skulle den dog indeholde så meget plat falde-på-halen komedie. Uhh se nu falder han ned fra et højt sted fordi han er stiv. Jeg ville virkelig gerne kunne lide den, fordi den så ud til at have stort potentiale, men den skuffede sgu. Øv.
Dette er en signatur.
Jeg har grinet af traileren til den.

- Måske du var for dum til at forstå den!
'This world is about money, so when you are offered those millions you take them. Few people will ever earn so many. I am one of the few fortunates who do. I may be one of the worst buys in the history of the Premiership but I don't care.'
moderator
Måske. Eller for klog til at grine.

Den er helt sikkert lettere at sluge hvis man er inde i amerikansk politik omkring Irak, hæren osv. Det er jo helt klart noget satire over dumme beslutninger, men for mig rørte den intet, hverken lattermuskler, følelser e.lign. Den eneste den opnåede var at gøre mine øjenlåg tungere.

I øvrigt er det jo sjældent at en trailer kun lige viser alt det sjove, men med din kapacitet skal du nok falde om af grin.
Dette er en signatur.
Jeg har set district 9 i auten

I forhold til de mange andre tidligere skuffelser, så er den film her virkeligt god!

Fed underholdning, om end lidt forudsigelig.
Hva kan jeg hjælpe med hr. Andresen??
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Så jeg også forleden, god underholdning...

Body of lies med Leo, er blevet en stor fan af ham gennem årene. Han gør det godt.
Manchester United Nicklas Bendtner(DK´s nye Elkjær)
Jeg har set district 9 i auten

I forhold til de mange andre tidligere skuffelser, så er den film her virkeligt god!

Fed underholdning, om end lidt forudsigelig.
Helt enig. Det er en klasse film. Men synes nu ikke den var forudsigelig. I hvert fald ikke i forhold til amerikanske film, som er et re-run på et gammelt skript med nye navne.
٩๏̯͡๏۶ “From Doubter to Believer” Suarez - The Ambassador of Kwan.
Burn After Reading må lige være en film for Pool-fans idag? Sorry..
moderator
De må være de her folk der synes at "the men who stare at goats" er sjov:

http://www.facebook.com/…8904?ref=nf


Dette er en signatur.
Såfremt det er tilfældet, vil jeg hellere skære mig voldsomt i min kranspulsåre med en brødkniv, end at sidde 2 timer i biografen og se den.
Annonce