Snak

Mere indhold efter annoncen
Haha, grineren videoklip...han er godt nok glad for den hæk!

Og Rune, selvfølgelig er hun fra HK. Og får du først fjernet grønlænderranderne under øjnene, så ser hun da sikkert meget sympatisk ud...
moderator
Jeg var slet ikke på Hong Kong i går... var der dog i onsdags... I aften skal den have fuld gas igen!
Dette er en signatur.
Jeg tror sgu også hellere man må tage ud og svine sig selv til i aften.

"The players are leaving, but the men are staying"
moderator
Lige kommet hjem fra en herre-bytur! Afsluttet på O´s med ekstrem morgenmad... The bacon man lives in a bacon house....


suckers..
Dette er en signatur.
khgfghhlkhg

hjljhuiuiuiyivcer¨

øioioøæoij¨´¨´¨¨´´¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg var godt og grundig blæst i går. Sådan går det jo når man næsten ordner en hel flaske whiskey. Men det skal jeg prøve igen, for jeg har ingen tømmermænd dagen derpå.

En politibil stoppede udfor mig inde i byen og ville vist bare advare mig mod at stå ude på vejen. Men han blev mødt med "Hvad fanden vil du?" ... heldigvis var han i godt humør og kørte igen :)
Det er engang lykkedes mig, at blive kørt hjem i en politi-bil, fordi jeg var ved at tage samtlige hække på hjemvejen, med hjem.
Elsker latte og FCK Vinyl-entusiast Ledley Cup vinder http://www.youtube.com/watch?v=sCLioAlQbiY&feature=related
Puha, mig + billige odense = dårlig combo :-/
www.myspace.com/ipsensbeats
I morgen er det, foruden 1/5, også afleveringsdag på mit seminarie. Det vil sige at samtlige eksamensopgaver skal afleveres, hvorefter der mere eller mindre er dømt dødsdruk resten af dagen. Vi starter på kollegiet med kaffe, rundstykker, Hancock Black og en gl. dansk - og fortsætter på seminariet med pils.

I morgen aften er der så fællesfest for samtlige seminarister på eet af byens diskoteker - det plejer sjældent at gå stille af sig :)

Så jeg reserverer lige plads her i tråden til i morgen...
Av - det er den klassiske omgang med at være fuld til middag - sove den ud, have tømmermænd om eftermiddagen, og genoptage drikkeriet om aftenen, jeg har gang i i dag. Av!
Annonce