Snak

Mere indhold efter annoncen
Plejer der ikke, at blive skrevet om druk og hor i denne tråd?

Stram op!
Hva kan jeg hjælpe med hr. Andresen??
Jeg kan godt li´ sex ..
Jeg mødte en pige fra Smilets By- og hun var ordentlig G ..
...Men jeg vil nu hellere læse en god bog
Jeg mødte en pige fra Smilets By- og hun var ordentlig G ..
Undskyld Halil.

Jeg ville ønske jeg skulle ud, og drikke mig så pissestiv at jeg ikke ville kunne finde hjem, og lige mens jeg var på mit bedste, så ryge mig lidt baske for derefter at sejle lidt rundt, og score alverdens køller!

Men tror desværre ikke jeg hiver stik hjem i aften.
du får ret - jeg får fred
Nu kalder min sodavand!
Vi ses nuzie-putzies..
du får ret - jeg får fred
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Nå .. Den ene humle var alt det blev til den her såkaldte aften .. Jeg gemmer også mit krudt til i morgen ..
Jeg mødte en pige fra Smilets By- og hun var ordentlig G ..
Samme her. Jeg går i seng og læser "Mit liv som Pepe".
Ledley Cup Champ Euro 08
har lige trukket en altan kold birkebryg op, det er det bedste ved vinteren at man har 6 kvadratmeter bajerkøler.


skål
\"Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.\" SKAT ER TYVERI, og du ved det!
Argh, jeg blevet for gammel til at drikke! Har bare stadig tømmermænd efter igår.

En stille og rolig aften med en tur i biffen, endte på en eller anden måde med at jeg sidder her og har det røv dårligt! Skidt at tage i biffen kl 18.30, og så først ende hjemme klokken 14 dagen efter - fik jo en hel times søvn, hos en eller anden dame, hvor jeg så kommer i tanke om jeg skal på arbejde. Fy for satan, lorte ide.
"Ronaldo putting his career on the line for his country while Messi retires after missing a penalty."
Nogen der har lyst til at donere, jeg har ikke råd til at tage de offentlige til fest. Har ellers sprutten - Gode gamle rester..
Annonce