Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg glæder mig til at se, hvad helvede der står på dankortoversigten... Ikke så meget beløbene, men mere om La Belle bruger "dæknavn".
Boomer by proxy. Synes en stork er grim med langt næb.
Alternativt kan du prøve her.

http://www.crystalaarhus.com/

Den er vist så ny, at det er lige meget, om de bruger dæknavn.

Det er dog ikke La Belle!?
Vincere non e importante. E l'unica cosa che conta! 90 anni di Agnelli, una storia di trionfi - Grazie Avvocato
-
Vincere non e importante. E l'unica cosa che conta! 90 anni di Agnelli, una storia di trionfi - Grazie Avvocato
Jeg er sgu ligeglad med om det står der, eller ej. Jeg er single. Hvis der står noget fedt, ryger det med screenshot på facebogen.
Men så faktisk ingen nøgne damer derinde, jeg drak øl, snakkede med den pige vi havde fået slæbt med derind, og lagde ud for min kammerat, hvis SU ikke er gået ind.
Boomer by proxy. Synes en stork er grim med langt næb.
Forstår ikke folk der altid har bøvl med SU. Det er sjovt nok som regel også de samme der ALDRIG har penge, på trods af de får lige så mange penge som alle de andre studerende.
http://www.whoateallthepies.tv/wp-content/uploads/2012/11/15-Dejan-SAVICEVIC-Panini-Etoile-Rouge-de-BELGRADE-1991.png
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Tak for tippet, Gas.

Det sted er af uransagelig årsager gået min næse forbi. Vi er mange, der har ledt efter et alternativ/supplement til La Belle, selvom 40-årige vietnamesere med togskinner i munden da også har sin charme.

95 kr for en flaskeøl - det lyder som et fornuftigt prisleje.


Min kammerat havde nævnt det der Chrystal - vi var dog på Kurts Mor, så det var nemmere at gå på La Belle.

Det var nu ikke min kammerats skyld, at SUen ikke var gået ind. Noget problem med registrering på den rigtige uddannelse, og SU-ansøgningen.
Boomer by proxy. Synes en stork er grim med langt næb.
Jamen selve "Krystal-pigerne" eller hvad fuck det hedder, har da været i Århus i en del år. Altså, et ganske ordinært luderhus hvor du knepper damer for dollars. Og hvor de er hot as hell!

Men det kan være at dette er noget fuldstændig andet, men har da hørt historier om krystalpigerne..

EDIT; Eller vent, hed de "Diamantpigerne" ?



http://www.whoateallthepies.tv/wp-content/uploads/2012/11/15-Dejan-SAVICEVIC-Panini-Etoile-Rouge-de-BELGRADE-1991.png
Det der mad halløj på Rantzausgade igår var sgu farverigt.

En dejlig behagelig oplevelse.

Jeg fik to kino billetter af Liste A. Det var også ret sjovt.
Hva kan jeg hjælpe med hr. Andresen??
Du er moralsk forpligtet til at stemme S nu Halil.
Annonce