Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg hader folk, der hugger vaskemaskinerne, selvom jeg har reserveret dem! Lorte mennesker!
"Det er ikke alderen, der gør det. Derimod nok: den skolede hensynsløshed, når man betragter livets realiteter, og evnen til at bære dem og i sit indre at være dem voksen."
Jeg hader Bubber og BS sammen. Det fungerer jo bare ikke...
Hva kan jeg hjælpe med hr. Andresen??
"Jeg hader folk, der hugger vaskemaskinerne, selvom jeg har reserveret dem! Lorte mennesker!"

Snakker vi her om indbrud i hårde hvidevare butikker?
http://www.youtube.com/watch?v=IHD9F1QlpB8
...for i givet fald er jeg helt enig.
http://www.youtube.com/watch?v=IHD9F1QlpB8
Heh.

Dog ikke.
Vi snakker beboere i ejendomme, der ikke respekterer, når andre har reserveret vaskekælderen.
"Det er ikke alderen, der gør det. Derimod nok: den skolede hensynsløshed, når man betragter livets realiteter, og evnen til at bære dem og i sit indre at være dem voksen."
Mere indhold efter annoncen
Annonce
når folk tramper rundt i min skov og sviner, tænder bål og skræmmer alt levende større end bladlus.

Men det jeg hader allermest er når nogle liderlige svin skal af med deres pornoblade efter endt rasteplads-onani. Hvorfor skal bladene absolut smides i vores hæk og indkørsel, så vores børn kan finde dem og bruge dem som plakater i deres legehus?

karfe mæ mæælk, taaark....
jeg hader når man har spillet som en drøm i pro 6, og så kommer man lige til at suge på en phillie og taber efterfølgende 4-1 det fandme stramt, min formkurve blev jo hélt smadret, plus min karma lorte hash!

gunigugu- sejt du har din egen skov- har du så slået alle dyrene ihjel?

er der seriøst folk der dyrker rasteplads-onani?? sørgelige eksistenser

\"Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.\" SKAT ER TYVERI, og du ved det!
nævenyttige, fortravlede kapitalister ikke kan slappe af, fordi de skal vente på andre.
Danovics:
Nej da, hvorfor skulle jeg dog det?

Mange af rastplads-onanisterne skal også lige have et par nosse-øl mens de filer. Man burde melde dem....svin.

Pro 6?

Phillie?

Karma lorte hash?

Forklar lige, gider du?
karfe mæ mæælk, taaark....
moderator
Jeg hader når folk brokker sig over at min vask lige kommer til at gå 15 minutter ind i deres vasketid...
https://kortlink.dk/sudv
Annonce