Snak

Mere indhold efter annoncen
..Man ikke har mere hash .. Og jeg synes ellers jeg var så genial at købe for ukristeligt mange penge i mandags så jeg havde nok til resten af ugen .. Livet er uretfærdigt ..
Jeg mødte en pige fra Smilets By- og hun var ordentlig G ..
Hvad gør du egentlig for at leve Hr. U? arbejder du?
96 kg og 198 cm
Læser til fotograf .. Og jeg er den bedste ..

Og så arbejder jeg også .. Jeg er en flittig mand ..
Jeg mødte en pige fra Smilets By- og hun var ordentlig G ..
Du sagde du aldrig havde læst en bog?
96 kg og 198 cm
Hehe .. Jeg har læst 2 .. Men jeg formåede da alligevel at klare mig igennem gymnasiet uden det pjat ..
Jeg mødte en pige fra Smilets By- og hun var ordentlig G ..
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Men er der ikke en del teori omkring fotografering?
96 kg og 198 cm
Jo .. Men jeg læser for det meste bare få emner .. Hvis jeg læser ting der ikke interesserer mig sidder jeg alligevel bare og læser det samme igen og igen i en uendelighed .. Så jeg satser lidt på at bare har hørt godt nok efter til at jeg kan redde mig ud af sådanne kattepiner ..
Jeg mødte en pige fra Smilets By- og hun var ordentlig G ..
Ens fly er forsinket, og man kommer hjem fra mallorca til snevejr fra 27 grader & blå himmel.
jeg bliver nervøs! Vi har lige fået at vide at vores sensor som rettede vores SRP har været psyoko hård og at hun alene i vores klasse, som har skrevet afsætning-psykologi(ca. 13), har dumpet 4!! Vores vejledere har dog bestået os allesammen, men nu skal der forhandles!

Vores hovedvejleder er fucking på kursus så vi skal vente til på mandag med at vide om vi er dumpet eller ej!! OMG jeg er nervøs..
\"Giving up my heels was tougher than giving up cocaine\" - Donnatella Versace
Du kan jo ikke ændre på det alligevel, styrer, så lad det nu bare gå som det går.
fck-medløber.
Annonce