Snak

Mere indhold efter annoncen
.... man igen igen har forelsket sig i et af Læsøs dejlige pigebørn - som viser sig at have en kæreste. Det er satme træls når det sker for 5. år i træk!
AaB: 100 % BRAVEHEART!
man forlader vennekredsen i to uger for at være sammen med familien, og den pige, man har kysset kontinuerligt med igennem over en måned, bliver kærester med en fælles bekendt mens man er væk.
Kammeratlige hilsner Vivitar
Er det ikke bare den gamle sang om at man skal knappe dem med det samme, før man bliver den gode ven, hun betror alle hendes andre knapperier til?

Jeg troede det var universel viden.
fck-medløber.
Jeg var overhovedet ikke i friend zone, jeg var i Italien. Det er det der er så bittert. Var det så bare det andet. Og der var blevet knappet op, om man så må sige.
Kammeratlige hilsner Vivitar
Hun har sku da været godt omkring sig i din vennekreds så...
Boomer by proxy. Synes en stork er grim med langt næb.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hehe, minder mig om Friends-afsnittet, hvor Joey siger til Ross at han er "in the friend-zone" hos Rachel. Ross svarer "I´m not in the zone", hvorefter Joey med store fagter siger "Ross, you´re mayor of the zone!"

Sorry Vivi, hvis du ikke har brug for at høre dette nu. Men hvis hun var så hurtig til at springe til en anden hest, er hun så overhovedet værd at give guleroden til...?
Når mit hold er foran, og ikke vinder...
Man United...
når jeg ikke kan finde fjernbetjeningen!
...man tager til tyskland med bl.a. håbet om at se tusinder Heidi Klum vade rundt i hamburgs gader, men man bliver så fanden skuffet, da man efter fire dage max har set 10 man gad gøre det sjove med...
moderator
Du kan ikke have været meget i Tyskland hvis du forventede det. Standarden i Tyskland er noget lavere end her i DK.
https://kortlink.dk/sudv
Annonce