Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg håber, det i det mindste bliver en vejledende køreprøve... Man skal sgu ikke slippe godt fra at ramme en stime retarderede fynboer....
@Liver

De er også i Jylland. Min kæreste og jeg kørte forbi denne ulykke: http://ekstrabladet.dk/1…1423616.ece et par minutter efter den var sket. Det så slemt ud, og vi fik det naturligvis dårligt på de forulykkedes vegne. Så viser det sig, at det er sådan et par narkofjolser, der også har sat andres liv og førlighed på spil. Så var medlidenheden ikke længere så stor.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0
trikztar

Det er også meget slemt i det område. Og Narko og trafik er lidt ligesom hed bøssesex i et kloster. Det med narko her også et stort problem er i mini-Amsterdam.
\"Livets svære beslutning. Barca eller Real. Man kan hade Real grundet deres fortids tilhængere. Man kan hade Barca grundet deres nutids tilhængere\" Conte/Nestor.
Når fucking Steve Carell. Hvor ville jeg dog ønske at nogen, ville sømme den intetsigende Jim Carey wannabe´s testikler til et træ, lang, lang ude i skoven.
nogen snakker sådan om Michael Scott
'This world is about money, so when you are offered those millions you take them. Few people will ever earn so many. I am one of the few fortunates who do. I may be one of the worst buys in the history of the Premiership but I don't care.'
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Steve Carell er fin.
En gyser er at holde med flagermus og ulve. Følg med på Twitter (@VCF__Nordic) & podcast (Valencia Weekly). https://soundcloud.com/valenciaweekly
.. at man skal sørge for at slette billeder fra sin fon inden man sælger den ;(
\"Livets svære beslutning. Barca eller Real. Man kan hade Real grundet deres fortids tilhængere. Man kan hade Barca grundet deres nutids tilhængere\" Conte/Nestor.
For ikke at nævne videoerne.
En gyser er at holde med flagermus og ulve. Følg med på Twitter (@VCF__Nordic) & podcast (Valencia Weekly). https://soundcloud.com/valenciaweekly
The Pensioner: \\\"så lad os bare sige, at jeg mener, at de 400 mio. forsvinder ved, at Chelsea øger deres indtægter og reducerer i deres udgifter. Det synes jeg er en gangbar forklaring - lidt udetaljeret, men trods alt, gangbar.\\\"
For at lige køre den færdig herinde ang. chicken .

Daten var slet ikke ringe endda ..
- har fået tatoveret en 100,- kr seddel på tissemanden. Det er skønt at ha´ penge i hånden. Skønt at se den vokse. - Jeg er ordblind
Annonce