Snak

Mere indhold efter annoncen
Der ligger en ordentlig luns pubeshår i vasken på badeværelset, der med sikkerhed ikke er mine egne. Den anden fyr, der bor i lejligheden er belejligt nok lige taget ud at rejse.

Hvorfor involverer man andre mennesker i den slags?
Men det er da betryggende at vide at han beskytter sig selv mod fladlus
Jeg overvejer at samle dem op med en gummihandske, og så lægge dem under hans hovedpude. Så har pubes-feen været der, når han kommer hjem.
Nej, smid hans i toilettet, manscape dig selv og læg dem under hovedpuden.
http://www.whoateallthepies.tv/wp-content/uploads/2012/11/15-Dejan-SAVICEVIC-Panini-Etoile-Rouge-de-BELGRADE-1991.png
Margrethe Koytu eller Karen Lise Mønster tænker du?

De var her, så vidt jeg ved, ikke i går.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Susse Wold er da alt for elegant til at efterlade en garnbold af en anden verden lige ved vaskens afløb.

Jeg er egentlig ret tilfreds med, at jeg indviede jer andre i problematikken.
Det er et kendt begreb; Susse Wold Clogger. Lidt som en Cleveland Steamer.
Naturligvis med en european pepper shaker som forspil.
... Ekstra Bladet skriver de laver en transfer-special på deres hjemmeside og så er det hele så uprofessionelt. 99% bullshit snak, 1% transfer snak. Dø EB.
AGF - 2003 Real Madrid - 2003 Tottenham - 2009 Inter - 2009 Sympati for Schalke 04, River Plate & Brønshøj. Tak til Niels Christian Frederiksen, Jesper Simo & David Kroner.
https://enywulandari.files.wordpress.com/2014/11/lippi1.jpg
Annonce