Snak

Mere indhold efter annoncen
Støt dit lokale fodboldhold
Den er eddermame moderne den problemstilling der.. Jeg sidder lidt i mit stille sind og undrer mig over hvorfor fanden der er et kamera på den dildo til at starte med. Hvis rumvæsner sidder og kigger med, er det sgu ikke underligt at de ikke har taget kontakt.
FCM Liverpool
...en dunløs teenager er Gillettes ansigt udadtil.
https://www.youtube.com/watch?v=flLh3CiaoNk
Hvis rumvæsner sidder og kigger med, er det sgu ikke underligt at de ikke har taget kontakt.

Det er vel dem der har lanceret den. Det er dyrt og besværligt at fange folk og probe dem. Hvis du siger skidtet har WiFi gør de det tydeligvis selv.
Synes du skal sige undskyld til dem, kaffe. Er sikker på du har udvist provokerende adfærd over for dem. Præcis som da tre dejlige drenge kaldte min kæreste en luder, fordi de gik ind i vores barnevogn. Jeg undskyldte naturligvis at de gik ind i vores bane og ramte barnevognen, og tilbød dem straks at bygge et bederum på deres skole. Det manglede da bare

https://www.b.dk/kommentarer/dobbelt-eller-halvt-statsborgerskab

Selvfølgelig skal de have dobbelt statsborgerskab. De bor jo i Danmark, men holder jo meget mere af Tyrkiet, som jo også på alle parametre er et meget bedre land.
Christian Eriksen siger selv, at han var død i fem minutter, og at det er paradoksalt, at han får blomster, bare fordi han er i live.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
https://www.b.dk/globalt/muslimske-skolepiger-tvunget-til-at-sidde-bagerst-i-bussen-i-sverige

Hvad er der nu galt med kønssegregering? Altså, de skal da bare sidde adskilt, hvis det er det, deres skriftlige sandhed siger? Det kan da ikke genere nogen? Just præcis som når visse muslimer nægter at give hånden til et andet menneske med modsat køn. Det kan da ikke være et problem? Der er andre og langt mere interessante problemstillinger i verden.
Christian Eriksen siger selv, at han var død i fem minutter, og at det er paradoksalt, at han får blomster, bare fordi han er i live.
Tit fatter de fremmede heller ikke hvor fedt ironi er. Det kan godt gøre mig olm.
Der er forskel på segregering og en gode menneskekender, Pink.
Gad vide, om Pink fremstår lige så arrig og forsmået i virkeligheden.
Niddets arkivar
Selvfølgelig gør jeg det. Husk på, at jeg er en hadefuld racist.
Christian Eriksen siger selv, at han var død i fem minutter, og at det er paradoksalt, at han får blomster, bare fordi han er i live.
Annonce