Snak

Mere indhold efter annoncen
Nåh, jo. Hilils venner kan øjensynligt ikke krydre.

Jeg troede, du mente, at Sirs kræsenhed faldt tilbage på mig, idet jeg jo i en årrække led den tort at måtte tilberede hans frokost. Min græskarsuppe er jo zygofråderen. Ved ik va fuck hans problem er.
Niddets arkivar
For din fornøjelses skyld, Kaffe? Eller følte du dig provokeret til det?
A good friend will help you move. A really good friend will help you move a body.
Ved det ikke rigtigt. Føltes bare, som om det var det, der skulle til.
Niddets arkivar
‘Jeg troede, du mente, at Sirs kræsenhed faldt tilbage på mig, idet jeg jo i en årrække led den tort at måtte tilberede hans frokost’

Don’t flatter yourself.
Morten Olsen: Vi skal huske på, at Danmark er en stor fodboldnation, men et lille land. https://imgur.com/a/NnVu7eA
Uforklarlig rygetrang - det kender jeg godt.
A good friend will help you move. A really good friend will help you move a body.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
moderator
Lige præcis suppemandag savner jeg ikke Kaffe.

Skulle jeg koldryge noget efter ungerne er lagt i seng skulle det nok også være en eller andens mor. Qanas måske.
Dette er en signatur.
Jeg skal for første gang lave beef wellington i aften. Det skulle efter sigende være nemt at fucke op.

Er der nogen, der ved, hvad man skal være særligt opmærksom på?
____________________________ [b]Now, we must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most, and that is the indifference of good men. [/b]
moderator
Det vigtigste er at få nok væde fra svampene. Og så kan det også være en idé at lægge det på et ovnvarmt fad, så bunden ikke bliver for blød.
https://kortlink.dk/sudv
Hvorfor er det altid mandag, der er suppedag?
En fisselatte, tak.
moderator
Som om den ikke er nedtur nok i forvejen.
Dette er en signatur.
Annonce