Snak

Mere indhold efter annoncen
Så du indrømmer at du er morder?
Jeg ejakulerer mest (på) mennesker.
Karaktermorder måske

Jeg ejakulerer mest (på) mennesker


Samme her, men først devaluerer jeg dem. Når jeg er færdige med at ejakulere kan de tage sine penge og evakuere. Derefter evalueres de på Yelp.
Som kommentatorene også var inde på i går prøvede Gunners jo også at tirre ham, name of the game og fair nok, men frispark til Mane er ofte et land i Rusland.


eller by?
L’enfer, c’est les autres!
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Kan vi alle lige bruge et øjeblik på at applaudere det store mod, som Marcs deltagelse i tråden er udtryk for?
Niddets arkivar
Når jeg er færdige med at ejakulere kan de tage sine penge og evakuere.

Jeg er almindeligvis helt med på forskellen på sine og deres/hans/hendes og den slags, men nu bliver jeg i tvivl. Er ´sine´ ikke brugt forkert her? Sætningen ser helt forkert ud for mig.
Boomer by proxy. Synes en stork er grim med langt næb.
Der skal enten stå mine eller deres.
Kan vi alle lige bruge et øjeblik på at applaudere det store mod, som Marcs deltagelse i tråden er udtryk for?

Enig.

Intet er umuligt for den, der bærer viljen i hjertet.
Morten Olsen: Vi skal huske på, at Danmark er en stor fodboldnation, men et lille land. https://imgur.com/a/NnVu7eA
Eller Sines.
Annonce