Ja, du må sidde med følelsen af at, hvorend håbløs kampen havde set ud på papiret, kunne Bradford have vundet kampen som den udspillede sig.
Jeg synes nu egentlig Rams´ forsvar blev kickstartet imod Jags, og har været fortrinligt siden, selvom kampen imod Carolina var lidt meh, men Carolina har også spillet virkelig godt, og Cam spiller fremragende for tiden.
Bliver spændende at følge dagen i dag, om der sker noget på trade deadline.
Redskins (der måske får nyt navn lige om snart), har de sidste par dage aktivt prøvet at shoppe Fred Davis, så måske der kan ske noget her.
Josh Gordon er stadigvæk til salg for den rigtige pris, men da hans kontrakt ikke er ved at udløbe er der ikke noget der gør at Browns skal trade ham for at få noget ud af ham. De kan formentlig få mindst det samme, og sandsynligvis også mere, ved at vente med at shoppe ham til efter sæsonen.
Jeg kunne også godt stadigvæk se noget O-line blive shoppet rundt, men nok ikke de helt store drenge.
Skulle jeg komme med et stort navn der kan blive tradet, vil jeg sige Miles Austin. Terrence Williams har udspillet ham fuldstændigt og Miles bliver 30 næste år, så hvis de skal have noget værdi ud af ham skal det være nu.