Snak

Mere indhold efter annoncen
maarkap hvorfor flasher du ikke en Chelsea trøje derinde? ;)
ChelseaFC
Okay, så når man snakker om at man har været på hotellet i så og så mange uger, så er det i 4 dages uger man gør det op.

Det er sgu da ikke til at hitte rede i.
Y. N. W. A. - #JFT97
Jeg føler efterhånden at Tv3 ignorerer dig Mark? Der bliver spurgt om, hvordan de tre andre har der med duellerne og ikke dig:)

Jeg måtte ikke have den med ind, da der er kæmpe reklame på maven. Men har mine shorts med! Plus Chelsea stående på brystet ;)

Haha, tror ikke at de kan lide mig! Ej, jeg er jo lidt ligegyldig i den sammenhæng, når man tænker på Rasmus og Peters betydning for denne sæson.
"Ronaldo putting his career on the line for his country while Messi retires after missing a penalty."
Nåja havde slet ikke lagt mærke til tussen sejt!!! :)

Nogen af de andre deltagere som kommenterede den?
ChelseaFC
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Kom nu med bold.dk referencen!! Ellers dræb bøssen...!!
Did he say making fuck?
Ellers dræb bøssen...!!
*Bøsserne. Tror sgu lige Mathias fik handjob af Paddek i poolen.
En gyser er at holde med flagermus og ulve. Følg med på Twitter (@VCF__Nordic) & podcast (Valencia Weekly). https://soundcloud.com/valenciaweekly
Kaspers måde at gå på er dog også meget bøsset.
"Og lynhurtigt kommer Patrick lige efter"..
En gyser er at holde med flagermus og ulve. Følg med på Twitter (@VCF__Nordic) & podcast (Valencia Weekly). https://soundcloud.com/valenciaweekly
Det kan jeg slå.

Cecile

"Jeg har sagt til Line at hun er naiv" sagt med en udstråling som bare skriger at at være blank!
Annonce