Snak

Mere indhold efter annoncen
Line Sofie fra sidste år, slår hende da med flere længder.

Jeg var seriøst i tvivl om hun var en drag.
Okay hun var også grim !

Idet mindste havde hun nogle kasser at kigge på !
- har fået tatoveret en 100,- kr seddel på tissemanden. Det er skønt at ha´ penge i hånden. Skønt at se den vokse. - Jeg er ordblind
Okay hun var også grim !

Idet mindste havde hun nogle kasser at kigge på !


Hun lavede faktisk ikke andet end at kigge på papkasser under hele sæsonen. Så havde jeg jo ret.
Ej, Cecilie er da ualmindelig hæslig! Hendes stemme, der lyder som om, at hele hendes stemmebånd er fyldt med snot( håber ikke der er nogle der sidder og spiser). Julie er da også ualmindelig grim, men er jeg virkelig den eneste der synes, at Samantha går mig på, med sin enorme arrogance og selvsikkerhed, som i øvrigt overhovedet ikke klæder hende, men også hendes "ryk" med hovedet når hun sidder i interview-rummet. Jamen-altsååå... (twist) ...blablabla...! Håber snart hun ryger.


I øvrigt synes jeg at Candy er mega underholdende, specielt med sine daglige "Fork har vaarmt". :)

krolletop

Hendes øjenbryn og næse giver mig kvalme og hendes stemme !



Hvad med hendes indenlukkede øjne? Seriøst det er irriterende. Sorry jeg er så negativ...
[i][b]Pølsemad med ost[/b][/i]
Den her aften er jo alt andet end erotisk? Nærmere patetisk med al den klynken og backstabbing. En flok primadonnaer, gør noget ved det Mark.
En gyser er at holde med flagermus og ulve. Følg med på Twitter (@VCF__Nordic) & podcast (Valencia Weekly). https://soundcloud.com/valenciaweekly
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Jeg tror godt man regne med at folk er begyndt at blive mærket af at have været der i så lang tid. Peter er jo helt ude af balance.

I er syge derover i Jylland

Hehe.
Peter er helt væk og ustabil.
Men synes faktisk at han idag viser at han reelt er en guttermand når det kommer til stykket.
Han er glad for piger, men når valget står mellem en kammerat og en pige så vælger han kammeraten også selvom det ikke er til hans egen fordel.

Kan mindre og mindre lide Kasper.
Synes det er underligt at både Cecilie og Patrick er helt blanke i forhold til at Tammie og Kasper vil vrage dem til enhver tid til fordel for hinanden.
Peter lider også under at mange andre er mere interesseret i hans liv end deres eget(altså på hotellet)

Kasper virker jo på grænsen af kvalmende her.
Peter = bøsse, men sød nok
Kasper = bøsse, men fra Jylland
Samantha = klamt kvindemenneske med en facade så hård som mit stive lem
Cecilie = ubeskrivelig
Tammie = utiltalende næbdyr
Patrick = bøsse
Mathias = bøsse, men egentlig sød nok
Mark = chelsea-fan, men tilgivet hvis du er AaB´er
Julie = hun kan have nok så "god stil" hun vil, men det bliver hendes fjæs fandme ikke kønnere af

Der er vist ikke meget at rafle om
Kunne ikke helt hundrede procent se det, men i teaseren for afsnittet i dag, så kunne det da godt ligne, at Mark får lidt Samanta-låååve i aften, kunne det ikke?
Annonce