Snak

Mere indhold efter annoncen
Nøgen og i nærkontakt med rødhårede Carina. Sidney har dog siden fortalt, at det var en svær scene at skyde, fordi han mere er til mørke piger.

Ifølge producenten af filmen tog det tre timer at optage de 14 minutters pornoscene med Sidney Lee


Priceless ! :)

Mon ikke det bare er fordi hun var så pissegrim? For helvede hvor ville jeg nødigt være hendes kæreste akkurat nu.

´Hva´ så´, ser det ud til, at Sidney Lee siger til Carina, og så er den samtale ligesom i gang.

Det ene med det andet, og så er Sidney Lee og Carina i sving. At dømme ud fra hendes ansigtsudtryk er han ikke helt uden talent.


Det er journalistik der fortjener en pulitzer, det der.
Jeg nægter sgu at købe en pornofilm for at se de fyre som optræder. Det sender et helt forkert signal, og det er introduktionen til en glidebane, hvor man langsomt men sikkert vil blive draget mod det homoerotiske, indtil man står på en ladvogn dækket af lyserødt crepepapir i bar overkrop med kraftig blå øjenskygge og skriger: ”Så gi’ mig dog noget kølle!”
På pikken...
http://xplayn.com/14029

Så er der et nyt interview med hele Danmark´s Mr. Lee! Men i dette bliver han ikke sat i et videre godt lys.
Zlatan doesn\'t do auditions
Dang! Kritisk journalistik når det er bedst! Sidney revet i stumper og stykker!

Egentlig et meget komisk interview, men kun fordi eneste formål med interviewet var at afstive interviewerens og sitets selvforståelse. Sidney var ikke i topform.
Great players are just like death and taxes, sooner or later, they're gonna get you.
moderator
Damn det er pinligt. Hold kæft hvor han vrøvler...

Han må snart stoppe med det løgneri.
Dette er en signatur.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
moderator
Haha

Er der andre der kommer til at tænke på DJ Flemse Flems aka Dj Glögg osv når de ser dette lille klip?


http://www.youtube.com/w…7kgZAVWndx0


pretty much sweatpants
Dette er en signatur.
Han er en meget usikker fyr. Han har store problemer med at svare på de spørgsmål han bliver stillet. Han gemmer sig bag solbriller og kasket og hans ben går som trommestikker - det tyder på meget lidt selvtillid.
You can\'t be a Real Country unless you have a BEER and an airline - it helps if you have some kind of a football team or some nuclear weapons, but at the very least you need a BEER. Frank Zappa
Helt enig.
Månedens MACHO: DANILO SOARES Månedens TUDER: RACISMUS PALUDANUS
Synes heller ikke rigtig han svarede på spørgsmålene da EBs brugere fik muligheden for at stille ham spørgsmål.. Mandens sætninger bestod vel MAX af 3-4 ord..

Pro gamer? Yeah, right..
"The city looks like hell" 16:33 - fucking wannabe. 1924* Foreningernes hovedstad.
http://xplayn.com/14029

Så er der et nyt interview med hele Danmark´s Mr. Lee! Men i dette bliver han ikke sat i et videre godt lys.


Hmm Mack daddy..

Han bliver jo pillet ganske pænt fra hinanden, gad vide hvor lang tid han kan blive ved med at fortælle historier. Det bliver spændende hvornår han begynder, at fortællle de samme historier i ny forklædning. Det er jo pinligt..
Viborg FF - Det ægte Midtjylland
Annonce