Snak

Mere indhold efter annoncen
Jeg fik, i lighed med Anne Dorthe Michelsen, gåsehud under Barbara Molekos fortolkning af Indianer. Og talgknopperne på min penis var ved at springe.
Jeg elsker, hvordan de lever sig HELT ind i det, ofte forfærdelige, vedkommende velvilligt deler ud af, og så skal de ud og klatre eller køre gokart.

Aktiviteten er også en befrielse for seerne fra bekendelseshelvedet.

La´ mig komme væk! Zap.

Edit: Haha, Borger.
Han er ihvertfald et rart menneske, ved ikke hvor begavet han er, selvom jeg synes det er nogle tiltalende menneskelige egenskaber han efterlyser. Jeg har har aldrig rigtig brudt mig om hans musik, men det er nok mest fordi jeg pr princip ikke bryder mig om rap, og da han kom ud med en fortolkning af Larsens tik tik, var jeg ved at få en prop prop, fordi det nærmede sig blasfemi. MEN.
Tik tik coveret var jo faktisk helt i orden. Og selvfølgelig eksistere der kunstnere indenfor rap-genren som også kan producere noget der kravler under huden på mig. Jeg kan da også kaste mig ud i noget blasfemisk, Clemens er Danmarks svar på tupac, https://www.youtube.com/…FzVDgCk1H5E Det er da ihvertfald nogle af de samme ting de efterlyser. Langt bedre end de der Vestegnsgutter der kan oversætte noget så dumt som: Son of gun, til søn af en pistol. ØV. Jeg ved ikke hvem af dem der mest begavet, men jeg ikke tvivl om hvem af dem jeg ville tilbringe tid sammen med.
https://youtu.be/ihaB8AFOhZo
Flyvende død hund har sat jernbanebomme ud af drift

http://www.nordjyske.dk/…56/112/1513
'This world is about money, so when you are offered those millions you take them. Few people will ever earn so many. I am one of the few fortunates who do. I may be one of the worst buys in the history of the Premiership but I don't care.'
"jeg pr princip ikke bryder mig om rap"

Ligefrem et princip der ikke tillader dig at kunne sætte pris på en bestemt genre, på trods af at du evt godt kan lide musikken, hvorfor dog det?

Suspekt´s Album V er i øvrigt ganske fremragende, her en anmeldelse der kan skære det ud i pap for ignoranter som dig :)
http://politiken.dk/kult…eregangene/
https://media.giphy.com/media/hrlkHUl2PQhtC/giphy-downsized-large.gif
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Sir_C: [quote]@SorenF, det virker tåbeligt at anmelde indlæg som jeg har skrevet. Det er jo mig der får besked omkring anmeldte indlæg.[/quote]
»Forfatterinde« smidt ud af Føtex: Voldtog iPhone af pap

http://stiften.dk/nyhede…hone-af-pap
'This world is about money, so when you are offered those millions you take them. Few people will ever earn so many. I am one of the few fortunates who do. I may be one of the worst buys in the history of the Premiership but I don't care.'
Haha, gid der var en Føtex der hvor jeg bor.

Det må vel næsten have været med stiv pik, tænker jeg. Ellers har det jo for alvor set fjollet ud.
Men hvis han er "kvinde"? Jeg ved det ikke, jeg er forvirret.
Det hele forklares fint her:

http://mja.dk/artikel/ko…-navn-og-kn

Lækkert foto, iøvrigt.
Annonce