Snak

Mere indhold efter annoncen
Frankrig...
Saxo Bank vadede i schweizisk succesCaroline Wozniacki møder i første runde af Wimbledon italieneren Tathiana Garbin. Kampen spilles tirsdag i London.
Det havde de øvrige favoritter heller ikke og derfor blev det tydeligere og tydeligere at Team Saxo Bank var på ved mod en stor, stor triumf med den ældste Schleck-bror.


kilde: http://sporten.tv2.dk/ar…tml?forside


journalisten er vist bagstiv fra igår aftes !


- har fået tatoveret en 100,- kr seddel på tissemanden. Det er skønt at ha´ penge i hånden. Skønt at se den vokse. - Jeg er ordblind
Hvorfor startede portugiseren ude?




Fordi han havde ondt i si´mao
Fernando Torres says he\'s been wearing a t-shirt under his top and will reveal it when he next scores. It reads \"Save The Chilean Miners\".
Haha, den var faktisk sjov Bjarke!
Hvorfor startede danskeren ude?


Fordi han havde spist for mange "Romme"kugler...
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Hvorfor er Kina ikke med til VM?

Fordi hver gang de får et hjørne, så åbner de en grillbar...
Stop med ødelægge tråden med de amatørjokes!
[i]Was speaking to this 13 year old girl on facebook when she said to me \"I am an undercover cop\" I thought wow... a job like that at her age! [/i]
Hvorfor er Kina ikke med til VM?

Fordi hver gang de får et hjørne, så åbner de en grillbar...


Du må lave en oldies-but-goodies-tråd. Så skal jeg nok fortælle en jeg kender om et tiden der går og går men ikke kommer nogle vegne.
Kan du komme til for moster?
En læge ringer til en patient.

Læge: - Jeg har en dårlig og en endnu dårligere nyhed.
Patient: - Lad mig få den dårlige først.
Læge: - Du har 24 timer tilbage at leve i.
Patient: - Det er jo forfærdeligt! Hvad er den endnu dårligere nyhed?
Læge: - Jeg glemte at ringe i går.

Ba-dum-chi!
Hvilke nation har verdens vredeste landshold?

Portugal
Annonce