Q.P.R taber 3-0 og SønderjyskE (Ishockey) tabte hele 6-1[/i]
Ja det er fandme nedtur, ganske enig....
Vi kommer i foråret 2012 ud med fornyet tro på os selv, og med gejsten helt i top... (BIF min religion)
Regnskab på bold.dk siden 18/12-2011
Indskud: 715,00 ,-
Gevinst: 433,50 ,-
Balance:-279,50 ,-
Nogen der har tænkt sig at spille på Breda over Utrech? Breda er noget så suveræne på hjemmebane og sidst var det PSV der blev sendt hjem med en lang næse. Modsat er Utrech elendige på udebane
Jeg har også haft kig på den, men der er noget fishy ved den... oddset er steget kraftigt hele formiddagen, og er nu helt oppe på 3.19 på Pinnacle. Jeg har ikke kunne finde ud af om der er kommet nye skader eller noget i den dur, så indtil jeg finder ud af årsagen til den store stigning, holder jeg nallerne for mig selv.
Edit: Skid hul i det, nu smider jeg sgu medium stakes på den, selvom det virker for godt til at være sandt.
evt kombinere breda med nec hjemme mod willem II som må siges at være vanvittigt ringe. i snit har de indkasseret 2.5 mål pr. kamp på udebane i år og selvom Nec ikke har været prangende heller så kunne der være god potentiale i at kombinere de to hollandske kampe, evt med et handicap til Nec!
Her i pausen i rangers kampen kunne jeg ikke dy mig..
NAC Breda v FC Utrecht: NAC Breda 3.10 Inverness CT v Rangers: Inverness CT 2.10 (1-0 ved pause) St Mirren v St Johnstone: (Halvleg/fuldtid) Uafgjort - Uafgjort 4.50
I kampen Cards vs. Broncos søndag, kan man få Broncos(-4) til 1.92.
Dette ser jeg som et meget godt bud, selvom Broncos har interne problemer med en fyret HC.
Men Broncos løbeangreb har fundet sig selv og Orton er stadig en habil QB med nogen "OK" våben.
Samtidigt har Cards massive problemer. De starter med deres 3rd string QB Rookie John Skelton fra lille Fordham U, krydret med Cards forsvar er blevet overløbet de sidste par uger, så tegner det ikke godt!
Bliver lidt hidsig hvis den kupon jeg sagde til min bror tidligere går hjem.. Har holdt fødselsdag hele dagen så nåede ikke at oddse men ville have spillet :
West Ham - Man C. - 2 Fulham - Sunderland - X Aston Villa - West Bromwich - 1 Newcastle - Liverpool - 2
Hvis Liverpool kampen går hjem mener jeg at jeg ville kunne have hentet i omegnen af 1200kr på en 50´er
Edit : Nå ser ud til at den ikke går hjem - Så kan jeg glæde mig over at jeg ikke fik spillet den haha
-If you are here, who is out finding the cure for cancer?!-