Snak

Mere indhold efter annoncen
Lad min omformulere mit spørgsmål: Bruger I bookmakere udefra eller bruger I dansk tipstjenestes service til at bette for?
Jeg forstår ikke dagens virkelig høje odds på Guimaraes - Porto 1-0 (2) For mig at se er porto suveræne i år og med en målscore på 13-2, ubesejret i de seneste 5 kampe, hvori 4 ud af 5 er vundet med mere end 1 burde en sikker sejr ligge lige til højre benet.

Derudover tror jeg også på X i aab-ob idet det er essentielt for aab at komme ud af det her opgør med point, så tror de vil gå efter en 0-0 og stå ekstremt deffensivt.
porto oddset lå på 2,75 btw.
Har idag spillet på Valladolid, Porto, Hertha Berlin og over 2.5 i Viking kampen. Held og lykke til allesammen.
Samlet odds 5.8
@ArsenalFan

Jeg bruger både Danskespil og BET365.
Danske spil til kuponer og BET365 til single spil plus special spil (f.eks over 3,5 mål eller liveodds)
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Lokomotiv Sofia v CSKA Sofia--- X --- 3.25
Varese v Novara --- X --- 2.90
Sigma Olomouc v Sparta Prag --- X --- 3.10
Beira-Mar v Sporting --- X --- 3.50

2/4 - 100 kr. pr. bet...
mulig Gevinst 5.486,50

Prøver mig med denne i dag...

Nå den gik ikke i dag.. jeg hader at sige det bagefter men jeg vidste at lahti ville vinde men hvorfor fanden spillede jeg så ikke på det??!! ARGH.
Oddsogtips
bruger
i dag 11:46


Sv: Tips og "gode" råd
Mandags kuponen.

Fc Honka - Fc Lahti (0-1) : 1 (2,55)




Oddsogtips
bruger
i dag 20:54


Sv: Tips og "gode" råd
Nå den gik ikke i dag.. jeg hader at sige det bagefter men jeg vidste at lahti ville vinde men hvorfor fanden spillede jeg så ikke på det??!! ARGH.




Der er ikke meget sammenhæng i det tipsomodds..
Leeds United i medgang og i modgang, til døden os skiller.. (Selv døden skiller os ikke) MOT!
2 rigtige(næsten 3)
Og en aflyst kamp...

Hørte over radioen at det vist var noget med at bolden punkterede...

Den Italienske gik hjem til(HOLD NU FAST) odds 1.00...
Gevinsten blev så 1.812,50...

Hvis nogen har adressen til Sparta Prag´s Juraj Kucka, bedes i venligst oplyse den hurtigst muligt...
@Leeds

Nej det var nu også ment i sjov men du kender det sikkert selv at man kigger på en kamp, vender og drejer den og så vælger man et resultat men når så kuponen er lavet fortryder man og tænker at man skulle have valgt anderledes?? hehe
Annonce