Snak

Mere indhold efter annoncen
Synes virkelig at X i de 3 nederste lyder ret usandsynligt, selvom underdogs er på hjemmebane i dem.


Udover det; hvad sker der for sølle odds 1.55 på at CR7 scorer i aften.
FCK og United siden \'92.
Har lavet et "topscore" bet på ham - Man kan få odds 7 på at han bliver Champions League topscorer hos bet365 - Og han er jo god for hattricks i La Liga, så har smidt 100kr efter han vinder den titel selvom han ikke har gjort det store væsen af sig i Champions League med kun 3 mål so far. :)
-If you are here, who is out finding the cure for cancer?!-
CSKA Moskva - Real Madrid

Over 2.5 mål til odds 1.80 (bet365)

hmm jo tak :)
"Har lavet et "topscore" bet på ham - Man kan få odds 7 på at han bliver Champions League topscorer hos bet365 - Og han er jo god for hattricks i La Liga, så har smidt 100kr efter han vinder den titel selvom han ikke har gjort det store væsen af sig i Champions League med kun 3 mål so far. :) "

Sig farvel til dine 100kr, for den har messi allerede taget.
@MoneyHolic


Har du et par begrundelser ?

Overvejer at spille u. 2,5...
Real Madrid 4!? Så ved du, hun er en svin.
Mere indhold efter annoncen
Annonce
@Scott

Tjah det er et longshot I know, men odds 7 skulle lige prøves - Er trods alt kun 15% chance for at der kommer "positiv" betvalue ud af det, og det kan nu godt forsvares når han nu er frispark/straffesparks skytte.

Prøver også over 1.5 i 1. halvleg i Real Madrid kampen - Giver alligevel 2,75 hos Sportingbet.

@Gribben

Noget der kunne tale for det er at CSKA har måtte holde sig igang med venskabskampe og nok ikke er 100% fit.
-If you are here, who is out finding the cure for cancer?!-
Tja

Jeg tænker bare minus 10 grader, Kunststof og højst sandsynlig 3 mand på midten fra Real:
Khedira, Xabi og Coentrao.
Real Madrid 4!? Så ved du, hun er en svin.
Real Madrid har på nuværende tidspunkt ingen skader og samtidig med det har Mourinho udtalt at han kommer med stærkeste opstilling. I Rusland er de ikke begyndt på deres egen liga efter vinteren og CSKA Moskva mangler en lang række spillere. Hvis man ser på Real Madrids statistik går de sjældent under 2.5 mål og med en Ronaldo som topscorer i den hjemlige liga kan det umuligt blive en målfattig kamp. Hvis Ronaldo har pudset støvlerne til i aften, wup wup :)
Jeg fik lavet disse 3 kuponer på vej hjem. Synes selv de ser rimelig gode ud.

CSKA Moskva - Real Madrid 2
Bologna - Fiorentina (1-0) 1
Napoli - Chelsea U/O 10,5 hjørnespark 2
Charlton - Rochdale 1

Indskud: 40 kr.
Gevinst: 234 kr.

Moskva scorer JA/NEJ 2
Bologna - Fiorentina 1
Napoli - Chelsea 2

Indskud: 20 kr.
Gevinst: 319 kr.

CSKA Moskva - Real Madrid (1-0) 2
Napoli - Chelsea (0-1) 2
Basel - Bayern M 2
Man Utd. - Ajax u/o 10,5 hjørnespark 2

Indskud: 50 kr.
Gevinst: 494,50


Jeg har sat meget lid til både Chelsea, Madrid og Bologna, men har også garderinger på dem, så forhåbentlig er der held i sprøjten.
Chelsea Football Club - KTBFFH !!
Crazio


Sgu trist at tabe på alle sine kuponer på grund af Real Madrid lukker en enkelt pind ind til sidst. Bedre held næste gang.


Jeg har selv holdt mig fra dagens kampe og venter og ser om der skulle være noget spænende i morgen, eller torsdag.
Annonce