Snak

Mere indhold efter annoncen
Mallorca vinder over levante?
Daje!
Ja, jeg tror sku jeg personligt vil give hele WBA´s hold en lektion i at tackle ordentlig for det der er sku pivringe.
Det er sku vildt nok, 2 røde til WBA inden for første halve time.
Vi kommer i foråret 2012 ud med fornyet tro på os selv, og med gejsten helt i top... (BIF min religion) Regnskab på bold.dk siden 18/12-2011 Indskud: 715,00 ,- Gevinst: 433,50 ,- Balance:-279,50 ,-
Elendigt, tingene så godt ud i Frankrig indtil satan sparkede til hjemmeholdet. Torino vandt med 1 men når det er den eneste på en 2/4´er betyder det desværre ingen gevinst.
>.<
Inter har gode odds på udebane imod Tottenham, nogen årsag til dette? Hvornår er det sidst Inter tabte en kamp - det er sgu langt tid siden.

Hvad hedder det i Asian handicap hvis jeg tror på at Barcelona max vinder med 1 mål imod FCK? (hvilket jeg faktisk tror er et realistisk bet, fordi Barcelona vil få mindre plads i Parken)
Mere indhold efter annoncen
Annonce
Dejlige Mallorca.. Holder mig til livebetting fremover..:P
Daje!
Hvad hedder det i Asian handicap hvis jeg tror på at Barcelona max vinder med 1 mål imod FCK? (hvilket jeg faktisk tror er et realistisk bet, fordi Barcelona vil få mindre plads i Parken)


FCK +1.5
@1.75 kan det findes til
Nu har det jo aldrig været en forudsætning for bold.dks debat, at man ved hvad man taler om... > https://twitter.com/crackbaby1312/status/983805501262716929?s=21
Er jeg helt tosset eller er odds 5 på Twente sejr over Werder ikke et meget pænt odds?

Werder har tabt de seneste to kampe, senest i weekenden hjemme mod Nurnberg. Frings har været ude og svine holdet til, hvilket kan skabe opløsning på holdet (eller give en trods reaktion, men det håber vi ikke på). Werder har i Bundesligaen vundet 3 hjemmekampe og tabt de 2 andre.

Twente kommer til kampen med 3 sejre på stribe, senest 1-0 ude over PSV (som inden da var ubesejrede i 4 kampe). 2 af de 3 sejre er endvidere faldet på udebane. Twente har vundet 5 ud af 7 udebanekampe i og er ubesejrede i ligaen.

Man kan eventuelt overveje en X2 til odds 2,16.
Benfica - Lyon X
Tottenham - Inter X
Valencia - Rangers X
Min for sjov kupon i dag:

Werder Bremen v FC Twente (Resultat efter fuld tid) Uafgjort 3.80
Valencia v Rangers (Resultat efter fuld tid) Uafgjort 4.50
Benfica v Lyon (Resultat efter fuld tid) Uafgjort 3.30
JK Nomme Kalju v FC Flora (Total antal mål) Over 2.5 1.60

Samlet odds: 90,29
[b]Visca el Barça i Visca Catalunya!![/b] VVV
Annonce